GISELLE

proces szycia

Profesjonale przygotowanie sukni to nie tylko projekt i wykonanie. To kreatywny proces twórczy dający zawsze spektakularny finał. Każda nasza suknia jest indywidualnie szyta i wykańczana, dlatego też każda jest wyjątkowa i unikatowa.

Tworzymy wyjątkowe kreacje idealnie dopasowane do oczekiwań przyszłej Panny Młodej. W każdej sukni jej właścicielka musi się czuć elegancko, pięknie i pociągająco. Prace nad projektem zaczynamy od perfekcyjnego zdjęcia miary, to gwarantuje, że suknia będzie idealnie dopasowana. W następnym etapie zawsze starannie dobieramy tkaninę, jej fakturę, analizujemy dodatki. Całość jest dziełem zgranego zespołu projektantów i krawcowych, najlepszych w swoim fachu. Zatrudniamy tylko wyspecjalizowane osoby, które posiadają długoletnie doświadczenie w branży, cenią sobie dokładność i staranność wykonania. Jednocześnie zawsze szukamy osób, które szycie traktują jako pasję. Wtedy wiemy, że nasza wspólna praca będzie przynosiła wspaniałe efekty, a co za tym idzie zadowolenie naszych Klientek. 

Przyjemność tworzenia i uczestniczenia w procesie tak wyjątkowym jak kreowanie niepowtarzalnej sukni, daje ogromną zawodową satysfakcję, a zadowolenie naszych Klientów to najlepszy wyznacznik naszej jakości.

Nasze doświadczenie pozwala nam przygotować wymarzoną suknię dla każdej sylwetki kobiecej. Jesteśmy w stanie zaprojektować i uszyć ją tak, aby podkreślała walory i ukrywała wady każdej Pani. 

Mistrzowsko dobrane dodatki podkreślą całość kreacji. Na życzenie zaprojektujemy i wykonamy stroik do włosów, rękawiczki, etolę czy inne efektowne dodatki, które zapragnie nasza Klientka.